Skip to content Skip to footer

Ordu Teleferik

Ordu’nun Altınordu ilçesinde bulunan Boztepe’de, Karadeniz’i kuş bakışı seyretmenin tadını çıkarabilirsiniz. Boztepe’ye teleferikle yapılan ulaşımda oldukça keyif ve mutluluğa erişeceksiniz. Tepeye vardığınızda Karadeniz’in ve aynı zamanda Ordu’nun harika manzarası ile karşılaşıyor olacaksınız.

Yeşilin bol olduğu ve mavi ile buluştuğu bu ortamda, misafirlerimiz için yapılacak en güzel şeylerden biri elbette manzaranın keyfini çıkartmak oluyor. Burada gün batımını izleyebilir veya yamaç paraşütü sporunu da deneme imkanı bulabilirsiniz. Yeşilin ve mavinin buluştuğu Boztepe’de yaşayacağınız verimli ve huzurlu anlarla zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
 

Ayrıca;
Ülkemizin deniz üstündeki tek havalimanı Ordu’da. Günün farklı saatlerinde pek çok şehirden uçuş bulunuyor.  Uzun bir sahil şeridine sahip olan Ordu’da, kıyı boyunca yürüyebilir, plajda yüzebilir, çimenlerde keyif yapabilirsiniz. Ordu gezi rehberi listenizde şehri kuşbakışı görmek varsa sahildeki teleferik ile Boztepe’ye çıkabilirsiniz. Boztepe’de doğa içerisinde hizmet veren tesisler mevcut. Yemek için sahil kenarındaki restoranları tercih edebilirsiniz.

© Exoftra Travel Expert 2022. Tüm Hakları Saklıdır. | Theme & Software: Mert Bülbüloğlu